O nás

Jmenuji se Hanka Víchová a pracuji v oboru manikúra a pedikúra od roku 1995

Věnovala jsem se převážně manikúře a modeláži nehtů. Před pěti lety jsem Havířov opustila a vydala se do světa ( do Prahy) na zkušenou. Ke svým znalostem jsem přidala maséřinu, Dornovu metodu, kraniosakrální terapii a také péči o nohy. Zaujala mne celostní terapie zaměřená na ošetření nejen  fyzického těla, ale také na stav psychiky. Proto ve svém studiu nabízím i jiné procedury.

Nadchla mne americká veganská značka Sparitual.

SpaRitual představuje luxusní přírodní kosmetiku, zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí.

Ve světě s touto značkou pracují nejluxusnější salony, wellness centra a hotely jako např. Mandarin, Four Seasons. Péče SpaRitual obsahuje jemné vůně, které fungují na harmonizaci konkrétní čakry. SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Naše biologicky odbouratelné produkty, jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.

SpaRitual produkty jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty. Kromě toho, požadujeme od našich dodavatelů certifikaci původu zdrojů v tom smyslu, že jsou získávány dle našich standardů.

Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Při zpracování kladou důraz na využívání obnovitelných zdrojů a ochranu půdy a vody.

Zaměřuji se nejen na krásu nehtů a pokožky, ale také na zdraví.

Řeším problémy se zarůstáním nehtů, kuřími oky, vbočenými palci, kladívkovými prsty a poradím při bolestech. Používám systém špon a silikonové korektory na míru.